Versio

Override PHPVersion

Overzicht Reageren

Tim

Tim

29/06/2009 11:41:00
Quote Anchor link
Heey allemaal,


Een korte vraag: Hoe kan ik de functie phpversion() overriden zodat hij een versie teruggeeft die eigenlijk helemaal niet geïnstalleerd staat.

Klinkt misschien een beetje raar, maar een nieuw programma van ons kijkt op dit moment erg strikt naar de phpversie bij het installeren. Wij hebben niet de juiste versie en willen kijken of het toch werkt met een andere (niet ondersteunde) versie. We weten dat dit niet helemaal de bedoeling is, maar het is voorlopig slechts voor testdoeleinden.

Graag jullie reactie!

PS. Ik heb uiteraard al op het internet rondgezocht en heb het volgende gevonden: 'override_function();'. We hebben de extensie die hiervoor nodig is echter niet geïnstalleerd staan en zoeken hiervoor dus een andere oplossing.
Gewijzigd op 01/01/1970 01:00:00 door Tim
 
PHP hulp

PHP hulp

25/05/2012 09:25:12
Gesponsorde koppelingen:
BHosted Hosting al vanaf € 1,- per maand

Controleer nu gratis jouw domeinnaam:

  
 
TJVB tvb

TJVB tvb

29/06/2009 12:04:00
Quote Anchor link
Kijk eens naar override_function

O, kijk net niet goed volgens mij kun je niet op een andere manier de functie overnemen. Maar kun je zelf bij de code? Dan kun je toch die check aanpassen?
Gewijzigd op 01/01/1970 01:00:00 door TJVB tvb
 
Tim

Tim

29/06/2009 12:09:00
Quote Anchor link
Nope, that's the problem...

Het gaat om een scriptje dat modules download. De module controleert of de PHP-versie goed is of niet.
 
Jelmer rrrr

Jelmer rrrr

29/06/2009 12:15:00
Quote Anchor link
Bij mijn weten zijn de enige twee opties om PHP opnieuw te compilen, maar dan even het versienummer aan te passen in de broncode, of door die extensie te gebruiken.


Misschien dat wanneer je PHP 5.3 gebruikt je met namespaces het voor elkaar kan krijgen dat hij php_version() uit een andere namespace pakt, en jij die functie daar ook kan definiëren. Maar dan moet je wel PHP 5.3 gebruiken, en het script mogen aanpassen (en als dat zou kunnen zou je ook gewoon die check eruit kunnen halen :P )
 
Tim

Tim

29/06/2009 12:23:00
Quote Anchor link
Ok, heel erg bedankt!

Dan ga ik dat doorgeven aan onze 'serverman'.
 
- Aar -

- Aar -

29/06/2009 12:33:00
Quote Anchor link
Je kan in dat programma toch ook de controle aanpassen?
of is het programma encoded?
 
Tim

Tim

29/06/2009 14:02:00
Quote Anchor link
Volgens mij zit de controle in de module. Die module komt van buiten, dus kan ik hem niet aanpassen :-(
 



Overzicht Reageren

Get Adobe Flash player