Oude logingegevens Verenigde Naties uitgelekt
Er zijn meerdere gegevens van medewerkers van Verenigde Naties uitgelekt. Het zou gaan om honderden e-mailadressen met daarbij de wachtwoorden. In de buitgemaakte lijst staan ook gegevens van Nederlandse instellingen. De gegevens blijken echter inmiddels verouderd te zijn.
Een hackersgroepering genaamd Teampoison zou de gegevens buitgemaakt hebben via een oude server van de Verenigde Naties. Deze server is inmiddels uit de lucht gehaald.
Het zou echter gaan om gegevens die al een lange tijd niet meer gebruikt zouden worden, aldus een woordvoerder.
In de lijst blijken ook gegevens van de Universiteit van Amsterdam te staan, maar hierover wil woordvoerder Laura Erdtsieck verder niet op in gaan omdat het om persoonlijke gegevens gaat.
Tweakers.net heeft de gegevens getest en deze blijken niet meer te werken en inderdaad verouderd te zijn.
Gerelateerde nieuwsberichten
02/04/2012 Hackers maken 1.5 miljoen creditcard gegevens buit
06/03/2012 Adobe dicht een ernstig lek
01/02/2012 Problemen met politie.nl
20/01/2012 Leaseweb hostte honderden MegaUpload-servers
28/12/2011 SMS en telefoongesprekken gemakkelijk af te luisteren
25/11/2011 Hacker had toegang tot sites Publieke Omroep
11/11/2011 Creditcard gegevens van Steam gestolen
08/11/2011 Online veiligheid VS zwak
12/10/2011 Sony PSN opnieuw gehacked
10/10/2011 Beveiligingslekken gemeentewebsites
3 reacties op 'Oude logingegevens Verenigde Naties uitgelekt'
Om te reageren heb je een account nodig en je moet ingelogd zijn.
- PHP nieuws opties
- Overig
- Nieuwste PHP nieuws
- PHP nieuws toevoegen


PHP hulp
0 seconden vanaf nu