Ik heb een probleem met mijn rss-feed. Het probleem zit `m erin dat niet alle entity namen worden herkend door de xml-parser. Kijk maar eens naar http://www.mofert.nl/rss2.php
Is er een functie voor het omzetten van speciale tekens in entity nummers of moet ik zelf een functie maken?.
foreach ($teikes as $key => $value)
{
$teks = str_replace ($value, '&#' . ord ($value) . ';', $teks);
}
$teks = str_replace("€", "€", $teks);
return $teks;
}
?>
De problemen waren:
1. Om één of andere reden moet de variabele, waar de "bron" in staat, dezelfde naam hebben, als de variabele, waar uiteindelijk het resultaat in komt te staan (in dit geval $teks).
2. Ik moest de array, waar de speciale tekens in staan reversen. De ampersand stond namelijk helemaal achteraan in de array. Daardoor werden de ampersands, die steeds het begin van een entity aangeven, ook weer omgezet naar een entity. Nu staat de ampersand als eerste in de array (toeval?), dus deze worden nu omgezet vóór de rest van het zooitje gecodeerd wordt. Je moet er maar even aan denken.