Hallo,

Ik wil graag data uit een mysql database weergeven in mijn flash movies ...

idee:
Het word een erg mooie site totaal in flash ( dat kan ik je vezekeren :D) , die aleen de gegevens output moet dragen , dus aleen data zoals text uit mysql database haalt , en plaatje etc.
De input doe ik dus gewoon met met standaart php&mysql , en ik hoef dus aleen te weten hoe je met flash de data weergeeft uit mysql database.
99% is dus gewoon text uit database halen , en die andere 1% is hooguit een plaatje.
Ik zou ook alles zoals nieuws etc in een popup kunnen openen , maar dat lijkt me minder mooi .. vandaar in flash.

Weet iemand een goede tut over mysql data uit flash halen? ( die op phpfreakz is een beetje wazig) .. of kan iemand mij desnoods het stukje code geven wat er voor nodig is.. zolang ik maar de text uit mysql etc in mijn flash site kan zetten.

Ik zal me voor de volle 100% op design gaan storten voor deze site ( aangezien ik op pro level , aan web-awards ga meedoen)
Dus ik hoop dat het vrij makkelijk is .. ( het is immers aleen wat text , of hooguit een plaatje .. uit mysql halen)
Al jullie hulp is MEER dan welkom!!
In ieder geval een mooie combinatie van 3 prachtige omgevingen. Ook ik wil hier graag wat meer van weten? Maar wie heeft er ervaring mee?

Dat de gebruikers zich kenbaar maken?

Ik zou op zoek gaan op flashfocus.nl, en misschien even zoeken naar XMLRPC of XMLHTTPRequest (ja, flash kent die ook)
Hoi Donster,

als je een aparte layer met alleen actions maakt in je Flash Movie dan kun je geloof ik met loadVariables("haalgegevensop.php") gegevens toekennen aan een instance.

In haalgegevensop.php moet dan de code staan die contact maakt met de MySQL database en die de gegevens ophaalt.

Ik zeg het een beetje uit de losse pols want ik heb geen codevoorbeelden voor je. Ik heb ergens een boek liggen dat "PHP voor Flash" heet. Het is al een paar jaar oud, dus het zou kunnen dat het tegenwoordig anders gaat in Flash.
Thanx voor reply's

Ik heb zojuist wat gegoogled , en het is volgens mij nog aardig ingewikkeld.. ( die tut's zijn allemaal ERG groot..)
Desnoods doe ik het met een xml file ( als het me echt niet lukt).. dan maak ik met php weer een script die 'die' xml files edited..

Mysql blijft natuurlijk wel mijn voorkeur houden , dus daar blijf ik naar zoeken :D , als jullie een easy tutorial of script ervoor tegen komen .. pls let me know!

Mijn bolletje slaat nogal op hol trouwens , ik wil namelijk echt een site maken met een grote WOW factor .. , maar hij moet natuurlijk wel makkelijk te editen zijn heh :D
Ik heb het voor elkaar :D , moet aleen nog even weten hoe het met plaatjes werkt.. maar daar kom ik wel achter!

' Als ik het alemaal iets beter weet ' hoe en wat ' dan schrijf ik hier wel een X een easy tutorial over..
Tot dan , moet ik eerst zelf wat dingen leren :D

Thanx voor jullie hulp allemaal!

Reageren