Bijvoorbeeld: wat heb je al geprobeerD? Heb je al eens gekeken naar de theme files? Heb je al eens gekeken naar handleidingen, heb je al eens gekeken naar wat er gebeurd als je iets in die theme files veranderd? Loop je ergens vast? Is er een specifieke reden dat je hulp nodig hebt, of ben je (te) lui om het zelf uit te zoeken? Wat verwacht je voor hulp: spoonfeeding bij het maken van jouw themes?
Het punt van de slimme vragen howto is namelijk dat je hier antwoorden zult vinden die je zelf ook met een simpele google opdracht en surf opdracht ook zelf had kunnen vinden. Het is op zich geen probleem om dit antwoord te vinden; maar waarom zouden andere mensen dit voor jou doen als je het zelf ook even kan?
Op de vraag "Kan iemand me helpen" zul je nooit een duidelijk antwoord krijgen: Het zal namelijk ja of nee zijn; en een deel van een fatsoenlijk antwoord krijgen is een fatsoenlijke vraag stellen.
Grtz,
Arend
?Onbekende gebruiker
05-06-2004 09:32
Bedankt Arend voor de info. Veel dingen snap ik wel. Met die theme file bijvoorbeeld, maar met die modules etc. snap ik nie echt. En nog tal van dingen. Heb je MSN?
Nope; maar probeer eens uit te leggen wat je niet/wel snapt. Het forum is niet op deze manier bedoeld; ik durf te wedden dat we dr zonder msn ook uitk nnen komen.
?Onbekende gebruiker
05-06-2004 11:32
Het zijn veel kleine dingen en via msn gaat veel sneller