Naar een tijdje afwezig te zijn op phphulp.nl en het php gebeuren ben ik weer terug, maar ik vind de 'nieuwe' manier van het neerzetten van de codes niet echt super. (kweet niet of er meer mensen zijn, maar ikke vind het irritant dat ik in dat schermpje naar recht en onder moet gaan om de codes goed te lezen.
Ikke zou zelf wel willen dat als je op een knop druk (zoals nu dat hij alles selecteerd) dat hij dan de test met de phpcodes erin alles 'overruled' Dus gewoon naar rechts uitbreid over je einde van je forum, maar niet dat je je forum verkloot door alles heel breed te maken. Alleen het schermpje.

Ikke zou dit veranderen door een z-index in te stellen en dat das dus alleen de code breeder wordt.

Hellaas bedenk ik me net dat de z-index alleen werkt met absolute posities. en dat is niet echt makkelijk om te maken.... Helaas daar gaat mijn idee.
Maar zijn er andere mensen die het ook 'irritant' vinden dat je de code niet helemaal ziet?

mvg,
Zim

edit2!:
(bericht gewijzigd op 09.04.2006 22:46 door Eris)
Hoe durf je;), maar dat heb je eigelijk veranderd?
wat jij bedoelt gebruiken ze ook op got.tweakers.net, wel een goed idee opzich :-)
Ja zoiets, kweet niet hoe hun dat doen? maar het kan zo te zien wel
Hellemaal gelijk. Wanneer komt het ;)
@jelmer? Wat bedoel je met: Sleep de onderstaande link naar je favorieten-balk:.. ikke zit nu de FFen maar dat gebeurt er dan? want ikke klik erop en sleep hem naar mijn bladwijzers maar gebeurt weinig;)
En dan moet je er op kliken :)
Wou het werkt! Als het niet gedaan wordt, moet er maar een goede plugin voor gemaakt worden... Zoals voor de mensen die hattrick spelen Foxtricks, die past de hele layout aan, wel handig

Reageren