Hoi,

Waarschijnlijk reeds veel gevraagd maar ik heb een error met phpMyAdmin.
Ik heb reeds verschillende tutorials gevolgd inclusief die van Arjan maar blijf iedere keer error 1045 krijgen "Access denied for user 'root'@'localhost'(using password: No)

MySql draait en kan via cmd zonder problemen aanloggen als root met paswoord. Zoda ik via IE ga krijg ik de fout. Heb een klein php file'tje mt code om te connecteren maar kan de database niet bereiken. Via MySql Administrator kan ik de database ook bereiken.
Heeft er nog iemand ideën?

Groeten,
R
Dat komt dordat je wachtword niet klopt in de mysql tag: mysql_connect();
weet je zeker dat de gebruikersnaam voor de database wel 'root' is? want men gebruikt dat hier in de tutorials nogal vaak als soort van placeholder.
ik zie trouwes ook dat je geen wachtwoord gebruikt, dat moet echt wel!! Alle databases zijn beveiligd met een wachtwoord
alles werkt nu, ben volledig opnieuw begonnen

thx

Reageren