hallo iedereen, ik heb een klein probleempje, ik heb een database gemaakt in mysql 5.0.21 en ik zou deze moeten gebruiken in een mysql 3.23
mijn vraag is: hoe zet ik de mysql 5 om naar een 3 (het .sql bestand)

thx
Je wilt versie 3.23 gaan gebruiken? Waar heb je die opgegraven? Dat is echt vreselijk oud. Versie 4.x kan ik me nog voorstellen, maar versie 3? Zoek een betere hostingprovider, dan is een groot deel van je problemen al opgelost. Versie 3 is gewoon slecht, incompleet, etc.
het probleem is dat ik bij combell zit, misschien wel bekend bij de belgen onder ons, het is een goed provider, maar dit is wel een ambetand punt, degene voorwie ik dit doe, heeft net het contract voor een jaar verlengd! dus ik kan moeilijk zeggen dat hij het moet opgeven!
das een printscreen van phpmy admin
http://wassup.e10host.com/sql.png
dan moet die gene maar eens contact opnemen met zijn / haar webhost, want MySQL 3.x is wel heel erg oud.

^^ de dino's konden nog wel eens eerder zijn
ik heb contact opgenomen met de hosting firma, en ze zeide simpelweg, we doen dit niet! daarmee is de kous af!
ze zijden ook van:
alsje vanuit een recentere versie van mysql een bestand aanmaakt, dan kan je kiezen voor welke versie dit is!
maar volgens mij is dit niet echt mogelijk, ofwel?
jawel, dat kan wel, je kunt met PMA een export op mySQL versie maken.

Bij Exporteer zit er aan de rechterkant ergens een drop-down menu waar je een mySQL versie kunt selecteren. ;)
ok kheb het eindelijk gevonden, thx

nog een kleine vraag, hoe kan ik hetvolgende doen:
als iemand naar index.php gaat, dan moet hij naar login.php gaan, hoe doe ik dit? ik heb het geprobeert met header, maar dit ging niet!
google eens op javascript redirect
<script language="javascript" type="text/javascript">

window.location.href='login.php';

</script>

of:

<meta http-equiv="refresh" content="0; URL='login.php'" />
<?php
header('Location: login.php');
?>

Veel beter dan javascript oplossingen...

Reageren