Jullie gaan misschien lachen maar ik wil ff wat doms vragen. Mijn vader heeft destijds sitecom geinstalleerd om de port te forwarden heb ik dus ip ingetypt en moet ik inloggen. Dus ik vroeg mijn vader wat het pw en wat de inlog naam is. Hij weet dat niet eens. Dus een vraagje. Is er misschien in een of ander bestandje of ergens anders het pw en inlognaam te vinden. Is misschien er domme vraag maar stel hem toch:)
zie de handleiding zou ik zeggen.

Vaak is de gebruikersnaam 'admin' en het wachtwoord gewoon niets, misschien dat dat werkt.
Sitecom gebruikt meestal een van deze volgende combinaties:

leeg : admin
leeg : sitecom
admin : epicrouter

Of pak je boekje erbij! Anders word het een kwestie van resetten die handel.
Als het wachtwoord nooit is veranderd staat het origineel wel op de website van sitecom denk ik...
Bij onze sitecom is 't standaard zo:

user: admin
pass: password

edit: als je je router gewoon reset (moet je wel alles opnieuw instellen). Dan heb je je default wachtwoord weer gewoon.
idd kun je m resetten om het te legen.
bij mij werkt dat niet (speedtouch 510) ik heb toen iemand leuk (wat hij grappig vond) mij pass veranderde, heb ik m moeten openschroeven en even de batterij los moeten trekken, lol
maar ook mn instellinge helaas weg..

Reageren