Hallo,

Ik ben een echte beginner en heb werkelijk geen verstand van php.
Het enige wat ik kan is bestaande scripts bewerken zoals html en java.

Nu wil ik een bestelformulier in php hebben, maar ik heb geen idee hoe ik dat moet maken? Kan iemand mij helpen met wat tips?

Ik heb dreamweaver MX 2004.
Wat is de bedoeling? Dat jij PHP gaat leren? Ga je dan eens verdiepen in de tutorials, daar staan meer dan genoeg artikelen waarmee je zo aan de slag kunt gaan.

Tip: Installeer in elk geval WAMP of een vergelijkbaar pakket op je eigen pc. Dan kun je op je eigen pc gaan testen, dat is 100x eenvoudiger dan iedere keer te moeten uploaden.
Ja ik zou het inderdaad wel willen leren. Maar ik hoef ook geen progameur te worden een beetje de basis lijkt me leuk.
Ik zal zeker de tutorials even doorlezen en WAMP instaleren.
Bedankt voor de tip zover!
Mocht je er budget voor hebben, een goed boek kan nooit kwaad. Hiermee heb ik de basis-syntax van PHP geleerd en heb geen moment spijt gehad van deze aankoop!

De syntax die in dit boek wordt gebruikt, is overigens niet perfect:
- variabelen horen niet binnen quotes
- variabelen worden gekopieerd zonder dat er iets is veranderd aan de inhoud
- rottige SQL-syntax
- de ene keer dubbele quotes (niet handig) bij een echo/print en de andere keer enkele quotes
En zo nog wel een paar dingetjes. Toch blijft het een fijn boek om mee te beginnen en/of als naslagwerk te gebruiken. Een aanrader!

Reageren