Ik heb even een vraag. Veel mensen bieden een prelisten aan van 30 seconden als je bijvoorbeeld wil downloaden. Is dit illigaal? Lijkt me wel. Ik heb wel eens gehoort dat je vlinke boetes kan krijgen. Ik wil dit namelijk zelf op me site aanbieden, maar ik bied geen downloads aan. Hoe zit dit?
Is een stukje muziek van maximaal 30 seconden vrij?
Veel mensen denken dat voor het gebruik van een gedeelte van een auteursrechtelijk beschermd werk geen toestemming nodig is van de auteur. Maar ook voor gebruik van een fragment, hoe kort het ook is, moet u toestemming hebben.
Dit heb ik nu gevonden bij buma stemra, kansloze rakkers.......
Dat wordt em dus niet, ik heb geen zin in een boete denk k.
Ik weet niet hoe het precies zit, maar dit staat op de site:
Voor zowel zakelijk als particulier gebruik moet je betalen voor het hebben van achtergrondmuziek, hierbij maakt hetniet veel uit of het delen of complete nummers zijn.
Gewoon russische webhosting met een nls domein. In rusland is het gedoogd omdat er zo ontzettend veel sites zijn is het niet te controleren. Kan je doen wat je wilt.