Door
Onbekende gebruiker
op 07-10-2004 17:50
gewijzigd op 07-10-2004 23:36
830 views
Ik ben al deels aan het online text spel waarschijnlijk genaamd El Mafia begonnen, maar heb hierbij eigelijk wel wat hulp nodig, scripters die helpen de benodigte code te schrijven en de ideeen uit te werken.
Geintresseerd?
Kijk even op: http://elmafia.6x.to/forum/viewtopic.php?p=4#4
voor het hele idee. Het staat op mijn eigen dus is niet de hele dag online, meestal zal de computer zeker wel van 4 uur smiddags tot 10 uur s'avonds aanstaan.
Dat 6x.to doet alles in een frame dus dat zal idd niet werken. Maar door even naar de root van de website te gaan, rechts te klikken op 'Show only this frame' en dan de links te volgen kom ik op http://81.68.212.109/forum/viewtopic.php?t=4#4.
Edit:
Je wordt wel gevraagd een Criminals-clone te bouwen.. ;)
Elwin
?
Onbekende gebruiker
07-10-2004 18:24
http://81.68.212.109/forum/viewtopic.php?p=4#4
moet het worden foutje. MAar criminals heb ik gezien ja. Maar dit is heel iets anders, denk ik zelf toch. Criminals is een beetje zn simpel dingetje, dit moet wat profesioneler worden, maar ook een heel anders spel
Criminals is een beetje zn simpel dingetje, dit moet wat profesioneler worden, maar ook een heel anders spel
Weet je dat allemaal heel zeker?
1) Zo simpel is Criminals niet eens, ondanks dat het heel slecht gescript is. Misschien ziet het er heel simpel uit, maar ik denk dat menig 'PHP-er' het niet zomaar kan bouwen.
2) Het gaat allebei over georganiseerde misdaad. Wat gokken en wat beroven.
PS Kies gewoon de link die ik net postte; die is klikbaar. ;)
Misdaad en wat gokken is om aan geld te komen, bij ElMafia gaat het erom om met je familie de andere ovrhoop te knallen en punten te verdienen voor de rankings.