ik ben bezig met een scriptje dat database connectie maakt en dan allerlei dingen doet, ik wil alleen een makkelijke installatie.
Ik bedoel dus niet dat je de config.php moet verranderen alleen dat je bij de installatie dingen meot opgeven en dat hij dan zelf config.php verranderd.
Ik heb gehoord dat je dat moet doen met fwrite, weet iemand daar iets op?

alvas bedankt...

Greatz,
///\\\///iek
Mwah met de functie fwrite kun je php pagina's of txt pagina's wijziggen.

Je zou dus een pagina config pagina kunnen aanmaken, en wanneer iemand jouw script dan installeerd zal hij door middel val een invoer veld eerst config.php moeten configureren.

Kijk voor de functie fwrite eens op php.net

P.s. je moet het bestand wel 777 cmod'en.
hmmm...
van dat chmod lijkt me logish alleen hoe kan ik dan zeggen op dei en die regel moet hij iets schrijven?
Of moet fwrite heel config.php aanmaken?
Niek hoe ik het zou doen:
Maak een bestand: config.php aan en een tekstbestand met de gegevens die per keer variabel zijn, bijvoorbeeld informatie.txt. Vanuit config.php haal je dan gegevens uit informatie.txt (met fopen kan het volgens mij).

Informatie.txt kun je dan door middel van een form maken.

Reageren