Hey, een vriend van me die krijg op het programma ‘’ Pokerstars ‘’ geen verbinding, en bij mijn lukt het wel. Dus er is geen probleem bij pokerstars zelf, iemand enig idee hoe dat komt?
Firewall of router problemen
Doet zijn internet het wel? Heeft hij misschien een ban? Wat voor error krijgt hij? En zo kan ik nog wel wat vragen verzinnen, kortom kun je iets duidelijker zeggen wat er allemaal aan de hand is. Want er zijn te veel mogelijkheden om op te noemen.
@kaboem , mcaffee heeft hij waarschijnlijk, of een ander brak protection proggie. Had ik ook last van, uitzetten die troep. Of gewoon ook op partpoker komen, ik kan je geld wel gebruiken ^_^
@wes doe eens avater wisselen - kijk nu al zeker een week tegen hamster aan

Gok eerder op Windows Firewall of Norton Internet Securitie.... puinhoop firewalls. Gebruik Zone Alarm.

edit: @wes deze heb ik al gezien ;-(
zogoed?

suggesties?
wauw wes deze heb ik nog nooit gezien! toppie.

maak je er ook één voor volgende week

Reageren