Ik heb nu al zo'n 5 inlogscripts getest, maar met de meesten is gewoon wat mis mee, bv. met de headers. En aangezien ik nog niet zo ervaren ben o het PHP-gedeelte kan ik dit ook nog niet oplossen.
Maar mijn vraag is weet iemand een link naar een inlogscript die ervoor zorgt dat je altijd ingelogd blijft.
Let op dit hoeft alleen maar een inlogscript te zijn, de rest kan ik daarna zelf wel.
Altijd ingelogd blijven kun je het beste doen met Cookies, deze maken een klein bestandje aan op de computer van de gebruiker.

Probeer het eens om een inlogd script te schrijven. Je zult er veel van leren, en je kunt hier altijd terecht voor hulp, en ondersteuning. Maar we schijven geen hele scripts op verzoek.

Jelmer
je kunt het ook doen via een database
het is tog niet zow moelijk om allerlei scripts te combineren tot 1?? doe ik ook als ik er nie uitkom:)

maar wel zo netjes om de maker erbij te vermelden he...

Reageren