Hej,

Ik ben nu bezig met een nieuw projectje/script van me dat het mogelijk maakt om in te loggen met je email,wachtwoord en natuurlijk je mail server + port en zo je email kunt lezen :)

Een login gedeelte zit er al ( login,loguit ) Alleen kan ik maar niet de functie vinden die het ervoor zorgt dat je de emails kan laten zien?

( als je wilt testen : www.thepokerking.nl/woot/ , ofcourse met eigen email en wachtwoord! De login word niet ogpeslagen, Als je het niet vertrouwd doe je het niet ;) )

Maar is er iemand die toevallig die functie wel weet? Ik heb al gekeken op www.php.net/imap maar ken hem niet vinden :P

Bvd

Ricardo
http://nl3.php.net/manual/nl/indexes.php

Daar staan alle imap functies.

Maar wil jij dat mensen vanaf jouw server hun eigen mail gaan bekijken met imap? Dan zullen ze wel ergens een imap account moeten hebben.

Reageren