Okee ik ben bezig met een nieuwe site, volledig met div's. Probleem is dat ik altijd in tabellen heb gewerkt, en ik daar binnen 2 tellen een website heb en weet hoe het moet. Maar met divs niet.
Vraag 1:
Ik heb een midden deel 850px breed. En aan de linker kant moet een ander achtergrond plaatje komen dan aan de rechterkant. Ze moeten ook allebei automatisch even breed worden. Allebei moeten ze op repeat x staan. Maar het lukt me niet, weet iemand hoe ik dat voor elkaar kan krijgen?
Vraag 2:
Op de volgende site: http://3drockz.com/ heb je een menu boven in wat blijft staan als de site gaat scrollen. Ik heb wel floating menu's gevonden, maar die haperen bij het scroller. Ik zou graag zo menu willen hebben wat bovenin blijft. Maar ik weet niet hoe het moet. Iemand een idee?
Ja ik ben de bron aan het bekijken met Firebug en zie idd dat het ook div's zijn. Maar ik heb verder geen idee hoe die werkt, maar bedankt iig dat je bevestigd dat het een div is.
Wat heb je al ?.
In dit geval kan je mss met procenten werken ?
grote container verdelen in 3 stukken (in jouw voorbeeld).
Links -> 50 %
Midden -> 850 px;
rechts -> 50 %
Krijg je dan niet 100% + 850 px ?
Misschien twee divs op achtergrond van 50% absoluut positioneren en in het midden een div van 850px breed eroverheen..