En bekende vraag en waarschijnlijk is het antwoord net zo bekend …maar ik weet niet opnder welk trefwoord ik het moet zoeken, vandaar deze vraag:

Mijn website heb ik opgebouwd met DIV’s en Ajax dynamiccontent scripts en dat werkt allemaal top! Maar er is één probleem. Als men backspace of op de IE Terugknop klikt, gaat men niet naar de vorige pagina maar naar de vorige website.

Ik weet dat er van die (niet populaire) scripts zijn die je “vasthouden” op een website maar ik kan er dus niet achterkomen welk script dat is.
vasthouden kun je doen met het volgende script:
<?php
header("Location: beginpagina.php");
?>
maar ik denk niet dat dat jou helpt :P
AJAX moet je ook niet overkillen :)
@ leroy Thanks ga die even uit proberen

@chris Ajax Werkt als een tierelier, net als Frames met target alleen dan met DIV's :-)

@Jacco: De Vorige Volgende gebruik, daarwaar mogelijk, al.


Zit net te denken dat ik misschien moet ik iets met Sessie of Cookies kan doen.
Geef al je AJAX-linkjes een anchor mee. Dit logt IE (en Fx, etc) als een nieuwe pagina, dus kun je terug gebruiken. En dan kun je je pagina naar het anchor laten kijken om een bepaalde pagina te laden.

Reageren