Ik wil een 'cronjob' starten via windows dus dat in combinatie met taakplanner. Nu lukt het mij om taakplanner een .dat bestand aan te laten roepen. Maar ik doe iets fout in me .dat file denk ik.

File: test.dat
C:\xampp\php\php.exe C:\xampp\htdocs\project\public\write.php

En de fout:


Weet iemand hoe dit op te lossen is?
Als je php.exe uitvoert doet hij het dan wel en met een ander script?
Als ik php.exe start dan krijg ik een leeg prompt script voor me kiezen. Daar kan ik intypen wat ik wil maar er gebeurt niets (zie wel wat ik type)
cronjob is voor linux :)
iChris.nl schreef op 25.08.2008 13:22
cronjob is voor linux :)
Met de taakplanner van windows kan het ook. Maar me fout staat los van cronjob/taakplanner. Ik ga al fout met php.exe :')

@Webmakerij

Als ik de .dat verander naar:
C:\xampp\php\php.exe
Dan krijg ik wel een prompt maar er gebeurt verders niets

als ik het aanpas naar:
C:\xampp\php\php.exe c:\xampp\test.php
Dan heb ik dezelfde error als voorheen
Als je nu eens in de prompt intypt
c:\xampp\php\php.exe c:\xampp\test.php ? en probeer ook eens een ander bestand.
Dan krijg ik dezelfde fout.

Btw niet onaardig om te weten. Volgens mij draait hij het script wel want het tekst bestand is bijgeschreven (het php script schrijft in een tekst bestand zodat ik weet dat het gedraait heeft)

Maar alsnog. Ik krijg die fout...
Je moet een .bat maken en geen .dat
Lijkt me een typo.. Hoop ik tenminste
Ja lol heb ik ook .bat (waarom zeg ik steeds .dat ?? wtf ??)

Ik heb geen idee wat het probleem was maar na het herinstalleren van xampp lijkt het probleem weg te zijn.

Reageren