Hallo mensen ik heb 2 laptops van DELL Latidude d600 Maar waarscheinlijk beide hardeschijfen kapot

Eerst stond de hdd nog wel in de lijst van de bios en wou ik hem installeren zegt dei dat er een bestand niet in het geheugen kan worden geladen

En bij andere ziet hij de HDD wel maar kan hem niet installeren zegt die dat de HDD kapot is

De Hdd's zijn beiden van Seagate

Maar als ik nu een andere koop van Seagate of van Western digital etc
Kan ik die er gewoon ingooien ? aangezien het van Dell is.

Of is er een andere manier om mijn 2 laptops te redden ?:)

Andy

Mod edit
Niet met php te maken > verplaatst naar koffiehoek
Hmm...twee harde schijven van Seagate die kapot zijn? De kans dat dat gebeurt is érg klein (maar ik ben fan van Seagate :D). Staat er nog iets belangrijks op (een van) die schijven? Anders kan je gewoon proberen Windows of Linux eroverheen te installeren, kijken of er niet gewoon een systeembestand corrupt was. Ook zou je je geheugen kunnen controleren met memtest86.

Overigens kán je wel andere harde schijven kopen en die erin stoppen, dat is niet zo moeilijk om te verwisselen. Let er dan wel op dat je interface hetzelfde is, en dat je hdd 2,5" is. Het veiligste is om exact dezelfde harde schijf te kopen. Let er ook op dat oudere laptops (met oudere moederborden) niet altijd om kunnen gaan met "gigantisch" grote harde schijven. In mijn 7 jaar oude laptop met 18GB schijf moet ik dus niet proberen om 120GB te stoppen, want dat gaat niet werken :)

Maar goed, het zou erg toevallig zijn als allebei je Seagate schijven (nogmaals, die zijn vrij goed altijd) defect zouden zijn, dus ik zou nog eens kijken naar andere mogelijke oorzaken.

Reageren