Ik ben bezig met het opzetten van een webserver voor mijzelf met daarop Apache, MySQL, phpMyAdmin en PHP 5.2. Nu wil ik hier ook graag FTP op krijgen alleen mijn vraag is hoe krijg ik dit voor elkaar. Ik heb al gegoogled en een aantal sites gevonden, maar daar wordt ik niet veel wijzer uit, soms veel te ingewikkeld.
Weet iemand een goede site waar staat hoe je een FTP kan instellen of heeft iemand zelf een goede uitleg waar diegene mij heel erg blij mee kan maken!
1) FTP installeer je niet op je Apache, Apache is een webserver, en een losse applicatie. Voor FTP zul je een FTP server moeten installeren
2) Misschien is het handig om je operating system te vermelden, gebruik je Windows of Linux om je server op te draaien?
@andy: je bent in de war met XAMPP denk ik, ik Google net op apache + filezilla, en zie inderdaad dat XAMPP ook filezilla installeert.
Blijft nog steeds een feit dat Apache een webserver is. XAMPP is alleen een eenvoudige installatie van een aantal pakketten, waaronder Apache (webserver) en dus ook filezilla (FTP server).