Hallo iedereen,

nu ik kerstvakantie heb, wil ik weer iets gaan maken. Ik zat een te denken aan een eigen gemaakte chat met ajax. Nu zat ik een beetje te bedenken hoe ik dit zou maken maar ik heb 2 problemen (tot nu toe:P) waar ik niet uit kom.
Ten eerste: Ik zou graag willen dat als je een prive gesprek hebt met iemand, dan heb je een nieuwe popup, dat als diegene gaat praten, dat de popup in de taakbalk gaat knipperen (net als msn).

En ten tweede, als ik tegen iemand een prive gesprek begin, dat die automatisch een scherm krijgt. (ook net weer als msn)

Weet iemand hoe ik dit kan oplossen, of iemand die een chat weet waar dit in zit, zodat ik dat kan bekijken..

Alvast bedankt,

Thom
Het knipperen kan niet, tenminste voor zover ik weet kan je browser niet door je pagina gaan knipperen.

Het 2e kan wel, je moet dan op de achtergrond een check hebben (ajax loopje) die kijkt op een nieuw gesprek als er een nieuwe is moet die door middel van een window.open in een nieuw venster geopend worden.
Nu ik er nog eens over na denk, is het eerste probleem (simpel) te maken.. Net als hyves.. Je maakt een balk onderin het scherm.. wat dan op de taakbalk lijkt..

Reageren