Ik werk voor school aan een website, die ik in HTML moet maken. Ik heb een scriptje, waarmee je een link maakt, en als je daar op klinkt verschijnt er tekst. Als je er opnieuw op klikt verdwijnt deze weer.
Echter heb ik nog wel een probleem; het werkt alleen bij het eerste deel. Ik heb het 1x in de head staan, en 4x in de body. Dit zou lijkt mij geen probleem moeten zijn, maar echter als ik op de eerste klik om de tekst te laten zien en te sluiten lukt het, ga ik naar de 2é, 3é & 4é dan opent die de eerste weer...!
Dit zijn de script codes;
In de head;
<script type="text/javascript">function showcodes(a,codediv){ var divje = document.getElementById( codediv ); if (divje.style.display == "block") { divje.style.display = "none"; a.innerHTML='Klap uit'; } else { divje.style.display = "block"; a.innerHTML='Klap in'; }}</script>In de body;
<span style="cursor: pointer;" onclick="showcodes(this,'div_tekst');"><font color="FF0000">Klik hier!</font></span><div id="div_tekst" style="display: none;">
<font color="#FF9900">
Wil je even snel weten wat voor weer het is? Hier een overzichtje!<br><br>
Hier zie je wat voor weer het momenteel is, als je je muis erbij houd, zie je een
paar gegevens!
<br><br>
<IFRAME SRC="http://gratisweerdata.buienradar.nl/hetweer.php" NORESIZE
SCROLLING=NO HSPACE=0 VSPACE=0 FRAMEBORDER=0 MARGINHEIGHT=0 MARGINWIDTH=0
WIDTH=50 HEIGHT=40></IFRAME>
<br><br>
<script
src=http://m.fileindex.nl/files.js>
</script>
<br><br>
<IFRAME SRC="http://www.fileindex.nl/iframe.php?
style=&bgcolor=FFFFFF&link=0000FF" NORESIZE SCROLLING=YES HSPACE=0 VSPACE=0
FRAMEBORDER=0 MARGINHEIGHT=0 MARGINWIDTH=0 WIDTH=250 HEIGHT=100></IFRAME><font>
</div>Ik hoop dat hier iemand mij kan helpen!