Stel op AAA.nl/script.php heb ik een script die een bepaalde actie uit voert, het moet een een PHP bestand op BBB.nl openen net zoals dat gebeurt in een browser. Het moet echter niet via een iframe o.i.d. gedaan worden, het mag namelijk niet in de HTML te zien zijn welk bestand getikt wordt. Het enige wat er gedaan moet worden is het bestaan 'aantikken' zodat het draait, het bestand heeft geen output.
Dus AAA.nl/script.php moet BBB.nl/test.php aantikken zodat het draait net als wanneer men BBB.nl/test.php in een browser opent. Hoe doe ik dit? Kunnen jullie mij alsjeblieft ook een voorbeeld geven?
Nog een vraag. Het bestand dat geopend moet worden duurt ongeveer 30-50 seconden om te openen omdat het veel dingen doet, zoals data opslaan in de database etc.
Twee of meer keer achter elkaar in een topic posten heet bumpen. Bumpen is pas na 24 uur toegestaan en kan een reden zijn voor de admins en moderators om een topic te sluiten. Gebruik indien nodig de knop om je tekst aan te passen.
Dat is geheel afhankelijk van de instellingen van de desbetreffende server. De meeste servers zullen dat wel doen, maar sommige servers uiteraard niet. Je zou evt. ook kunnen overwegen om eerst al je HTML naar je cliënt te sturen en dan pas die connectie naar het bestand te maken. De cliënt heeft dan zijn html toch al.
Wat er nu gebeurt is dat de pagina niet geladen wordt totdat BBB.nl/script.php klaar is met draaien, wat 20 seconden duurt ofzo. Op zich geen probleem, maar dan wil ik wel dat images/loader.gif al weergeven wordt. Hoe doe ik het zo dat eerst dat weer geven wordt en dan pas de cURL gaat laden, zodat mijn gebruikers weten dat er wel iets gebeurt en dat de boel niet dood is.