Op de techsite van Raker heb ik een nieuwe post geplaatst - de ereader-website Elesio wordt verder uitgebouwd. Alles over Zend_Navigation en het gebruik van de layout plugin. Hopelijk heb je er wat aan! Voila
?
Onbekende gebruiker
14-12-2010 17:31
gewijzigd op 14-12-2010 17:46
En wat is je doel?
Wat wil je hiermee bereiken?
Wat moeten we er mee?
Ik zie het nut hiervan niet in.
Lol je hebt wel iets heel erg mis gedaan. Opera vind zelfs dat je pagina geen content heeft!
Zelfs Internet Explorer heeft er moeite mee:
Die slikt toch heel veel (al zijn de nieuwste browsers echt steeds beter).
Nee, volgens mij moet jij niet gaan uitleggen hoe je iets met zend moet doen...
Je tekst loopt ook niet, dit is de tweede zin:
Die site
Dat wil zeggen: we gaan een aantal nieuwe controllers maken, een navigatiesysteem te installeren, en een minimum aan styling aan te brengen.
te installeren? De komma voor de en is niet correct aangezien het een opsomming is (en geen pauze ontstaat als je het hardop zou oplezen). Maar ik vind dat sowieso dat gedeelte niet klopt.
Die site
Het zal niet verbazen dat het Zend Framework hiervoor de nodige hulpmiddelen aanbiedt.
Wie, wat of waar verbazen? Je verbazen.. Het zal je niet verbazen dat blablablabla.
Dank voor je positieve toon... ;) ik doe er mijn voordeel mee. Net vandaag nieuw thema geïnstalleerd, na wat matige reacties op zijn voorganger, maar kennelijk verslikt Opera zich. Voor het overige zou ik zeggen: weet jij een goede gratis Nederlandstalige inleiding op het Zend Framework? Ik kan hem niet vinden. Dus documenteer ik mijn eigen voortgang maar.
Ik kan Karl wel volgen, je komt hier uit pakken met het feit dat je nederlandstalige tutorials gaat schrijven voor het zend framework en je eigen voorbeeld slaat al op niets.
En je project gaat volgens mij niet echt aanslagen. Ieder die een beetje programmeert kan engels en zal ook een engelstalige boven een nederlandstalige documentatie kiezen. Dat is gewoon zo.
?
Onbekende gebruiker
14-12-2010 19:19
gewijzigd op 14-12-2010 19:40
GJ Bogaerts op 14/12/2010 17:53:53
Dank voor je positieve toon... ;) ik doe er mijn voordeel mee. Net vandaag nieuw thema geïnstalleerd, na wat matige reacties op zijn voorganger, maar kennelijk verslikt Opera zich.
Opera verslikt zich niet. Jij hebt gewoon verkeerde html geschreven. Opera kan daar niks mee. Ligt niet aan Opera, ligt aan jouw.
GJ Bogaerts op 14/12/2010 17:53:53
Voor het overige zou ik zeggen: weet jij een goede gratis Nederlandstalige inleiding op het Zend Framework? Ik kan hem niet vinden. Dus documenteer ik mijn eigen voortgang maar.
Nee, want ik gebruik geen zend, dus ben daarvan ook niet op de hoogte.
Jij komt hier aanzetten dat je ergens hebt lopen blaten over een of ander stom framework. Als je dat doet, doe het dan goed. Niks is irritanter dan een slecht lopende tekst. In de eerste drie zinnen al twee zinnen verkeerd.
Hoe gaat de rest er dan wel ooit niet uit zien? Waarschijnlijk even erg. Dan ben je meer mee bezig met de tekst dan de inhoud.
Verder vind ik een website die het niet eens doet, of slecht doet (ik scrol naar beneden en de tekst gaat opzij, knap!) niet echt ondersteunen bij een verhaal over styling e.d.
En ik heb nog even verder gezocht, ik zie dat je docent bent bij de RUG, masteropleiding journalistiek, daarvan mag je toch beter verwachten?
Edit:
Ik denk dat je je tekst maar eens grondig moet doorlezen.
Of aan je studenten geven: Fint te vauwten.
(Verder ben ik het ook niet echt eens met hoe je de OOP in de praktijk brengt, maar dat zal wel weer aan ZF liggen.)
@Karl: site is vandaag gewijzigd van thema, zoals gezegd, en bekeken in FF, Chrome, IE8 - dat renderde prima, dus heb ik de wijziging live gezet. Dat-ie het niet goed doet in Opera - jammer, maar zoals je weet ondersteunen de meeste developers tot zo'n 95 procent van het publiek. En met die drie haal je dat wel zo ongeveer; om het echt te halen, had ik er Safari bij moeten halen.
Qua fouten: helaas, ben ik met je eens. Ik had de tekst beter moeten redigeren voordat ik het live zette. Overigens is je eigen tekst ook niet foutloos...
EDIT: overigens sta ik open voor alle suggesties hoor. Als je mogelijke verbeteringen ziet, deel ze met ons, update ik meteen het stuk.
?
Onbekende gebruiker
14-12-2010 22:10
Niels Kieviet op 14/12/2010 22:00:44
(Verder ben ik het ook niet echt eens met hoe je de OOP in de praktijk brengt, maar dat zal wel weer aan ZF liggen.)
Verklaar je nader? Ik heb zelf ook wat punten, maar ben benieuwd wat je nu precies goed vind.
In het heen en weer scrollen van links naar rechts, van boven naar beneden, viel het mij op dat er één object van het andere was afgeleid volgens de tekst (aardig accuraat, kan kloppen, was wel logisch), maar vervolgens werd dit niet zo uitgewerkt.
Zegmaar, student, instructor en masterstudent, dat zijn allemaal personen. Student en instructor horen dan persoon te extenden en masterstudent hoort student te extenden. In dit verhaal zouden ze allemaal persoon extenden.
Zegmaar, student, instructor en masterstudent, dat zijn allemaal personen. Student en instructor horen dan persoon te extenden en masterstudent hoort student te extenden. In dit verhaal zouden ze allemaal persoon extenden.
Wees eens iets concreter? Over welke objecten heb je het dan precies? Zoals ik het nu toepas, gebruik ik alleen rechtstreekse extensies van Zend componenten; alleen in de database modelling werk ik tot nog toe met ingewikkelder relaties.