Een ontwerp of scripting laten checken is zinvol (daar kan je een duidelijke mening over hebben), maar ik heb het gevoel dat alles wat je (niet) zelf hebt gemaakt gecheckt moet worden. Het enige wat we kunnen zeggen is "leuk, zelf gemaakt?", etc. Beetje nutteloos he.
Helemaal zelf gemaakt, geen voorbeelden, geen source, gewoon notepad++, PHP.net en heel veel debuggen.
en ja ik weet dat de instellingen gereset worden, ik verander (als ik weer thuis ben) wel even dat de instellingen blijven staan, jammer genoeg is dit natuurlijk niet mogelijk bij het uploaden van een file
Eerst zet ik het plaatje om in zwartwit. Omdat een plaatje zo groot is, heb ik ingesteld dat hij het plaatje eerst een beetje verkleind, en daarna pakt hij een blokje van 4 pixels, en berekent dan het gemiddelde.
Daarna gebruik ik floor([aantal tekens in array met characters]/255*[gemiddelde]).
Dan lees ik character die bij deze uitkomst uit de array met characters, en dit laat ik zien in de browser
Let op, dit is alleen de zwartwit versie
Sorry voor eventuele fouten, reageren via je mobiel is niet heel makkelijk. (autocorrectie staat ook aan)
[size=xsmall]Toevoeging op 18/04/2011 14:21:15:[/size]
oke, ik heb 'm geupdated, alle instellingen worden nu weer terug gezet,
als je een bestand gebruikt zal hij weer terug springen naar het orginele plaatje, sinds je de browser niet kan dwingen om het bestand weer te uploaden.