PHPers,
Ik zit met een klein probleempje dat te maken heeft met form validation. Ik heb nu een form gemaakt (dat moet bestaan uit meerdere stappen, sessies etc..) en na de elke stap validate hij de data. Als deze data goed is dan wordt de gebruiker doorgestuurd naar de volgende stap; is hij niet goed dat blijft hij op de pagina zelf waar rode randjes vertellen wat er anders moet.
Dit is hier te zien: http://jorisvanrijn.com/aveenwall/?page=bestel
Het probleem zit hem echter in de file input. Stel mensen geven een goed bestand op (groter dan 400x400px) en mensen geven een slechte naam op (korter dan 3 tekens) en ze submitten, dan moeten ze de naam aanpassen. Het plaatje is dan al uit de file input verdwenen. De andere velden kan je wel terug zetten met value="", maar hoe kan ik het plaatje meenemen als het al goed is?
Als hier niets voor is, wat stellen jullie dan voor als andere oplossing?
Bedankt!
edit: ik heb het nu opgelost door als het plaatje goed was niet opnieuw de input te tonen, maar alleen de url te laten zien. Als iemand iets beters weet; ik sta open!
640 views