Zoals op youtube uitgelegt:
http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=nl&answer=1101676

Na het maken van je account moet je je YouTube-gebruikersnaam naar je YouTube-vertegenwoordiger sturen en hem of haar vragen je account om te zetten in een merkkanaal.



Maar hoe neem ik contact met een youtube vertegenwoordiger? Nergens zijn mail adressen of telefoonnummers te vinden en Google Nederland is alleen bereikbaar als het over adwords gaat.

Weet iemand hoe ik contact hierover op kan nemen met youtube?
Ik heb een gevoel dat die nooit geantwoord zullen worden?

http://www.youtube.com/t/contact_us
Hier staat vast wel wat tussen. Even bellen naar Amerika, en het komt goed.
Ik heb al antwoord :) om anderen te helpen die het probleem hebben:

Ik moet kopieën van alle officiële documenten over onze licenties en trademarks (ter bewijs dat je echt van het merk bent) aangetekend met een aanvraag versturen naar hun adres dat op de contactpagina te vinden is :) hoop dat anderen voortaan meer duidelijkheid hierin zullen hebben want het is niet echt duidelijk aangegeven. Bedankt in iedergeval voor het meedenken!
He Joran,

Hoe heb je dan contact met ze gekregen? Ik heb de bovenstaande emailadressen gemaild, maar die werken niet. Heb jij een juiste emailadres gevonden?
Ik gok dat hij de link in mijn post heeft gebruikt. ;-)
YouTube, LLC

901 Cherry Ave.
San Bruno, CA 94066
USA


Telefoon: +1 650-253-0000

Fax: +1 650-253-0001

Reageren