Ik was bezig met het debuggen van mijn php systeem en dat is prima gelukt,

Echter als ik nu de website in IE bekijk in plaats van FF krijg ik onderin de statusbar de melding dat er een fout gevonden is.

Is er een mogelijkheid dit op te sporen? Ik ben totaal geen ster in 'valid' scripting, als voorbeeld dat ik tot 2010 mijn websites in frontpage 2006 maakte maar dat terzijde.

Ook van de W3C validator word ik niet veel wijzer, 13 mogelijke foutmeldingen..

Iemand enig idee?
Dubbelklikken op de warning...
Foutdetails webpagina

Gebruikersagent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.4506.2152; .NET CLR 3.5.30729)
Tijdstempel: Tue, 15 Jan 2013 21:23:02 UTC


Bericht: Object wordt verwacht
Regel: 20
Teken: 3
Code: 0


Nou is het zo dat ik een systeem draai met .tpl bestanden. Mijn index.php is daarom heel klein en waarschijnlijk gaat het dus ook niet om regel 20 in index.php, maar hoe spoor ik zo'n fout op?

Of moet ik de bron van de website bekijken en daar naar regel 20 gaan? Dat betreft het volgende:

regel 20
$(document).ready(function(){


Afkomstig van:
<script type="text/javascript">
$(document).ready(function(){
$("#featured > ul").tabs({fx:{opacity: "toggle"}}).tabs("rotate", 5000, true);
});
</script>
Het zit in ieder geval in de JavaScript...

[size=xsmall]Toevoeging op 15/01/2013 22:40:24:[/size]

Open je de JS jQuery library wel?
Hmm beetje vreemd maar ik heb gewoon geheel bovenstaande 5 regels weg gehaald en me site vertoond geen foutmeldingen meer.. Zou ook niet weten waarom het er dan inzat.

Maargoed hartstikke bedankt voor de hulp aar!
Wat dacht van upgraden? Waarom draai je nu nog IE6? Ga op z'n minst naar 7 voorkeur aan 8 (wanneer je onder XP draait). Het is altijd verstandiger up-to-date te blijven met je browser, en niet op (hele) oude versies te draaien.

Reageren