Ik zou graag een ledensysteem hebben voor op mijn site, je zult afvragen weeral iemand met een ledensysteem er staan er toch genoeg?? Ja, dat wel maar werken ze allemaal? De volgende eisen moeten voldaan worden:

Login
Logout
Aanmelden
Activeren door middel van mail
Profiel ( ieder lid heeft een profiel )
- gebruikersnaam
- leeftijd
- hoelang hij al lid is
- rang ( lid, ere lid, moderator, admin)
- geslacht
- location
- laatst online (maar dit hoeft niet)
Ledenlijst

+Database!

Zo dat was het zowat ik weet dat dit ms niet eenvoudig is maar je zou mij er een groot plezier meedoen, aangezien ik nog niet lang php doet vraag ik dit aan jullie ( zorg ervoor dat er geen/niet veel parse errors inzitten
Twee scenarios altijd.
Je kan php leren en gezellig tutorials bekijken en oefenen met een aantal scriptjes, zodat je uiteindelijk binnen een week als het meezit goed php kent en verschillende ledensysteemscriptjes(leuk woord voor galgje) kan combineren zodat je krijgt wat je wilt.
Je kan ook geen php leren of alleen beginnersvaardigheden half doornemen en dan vragen van willen jullie voor mij die ledensysteemscriptjes combineren zodat ik krijg wat ik wil.

Reageren