Ik ben al een tijdje bezig met een website waarbij een gebruiker zich kan registeren en daarna zelf een subdomein krijgt op mijn server. Echter lukt mij dit niet en met Google ben ik ook niet ver gekomen.
Dat is als je iets als een webbuilder hebt zoals weebly ofzo maar een echte webhost worden met subdomains zoals aar uitlegd is veel ingewikkelder en weet ik niks.
Maar dat phpbestand kan ik niet zeggen hoe het eruit moet zien aangezien ik niet weet wat je in gedachten had maar in principe zou dat index.php bestandje dat je dan automatisch in die folder zet simpelweg de website of de basis zijn waarmee de gebruiker zijn website kan editen of gewoon bezoeken maar dan zou hij het moeten editen via de website bram.nl en inloggen zoals bvb op weebly.
Dit klinkt als een project waarvan je nog niet weet hoe je de basis gaan aanleggen, gezien je al aangeeft dat je geen ervaring met PHP hebt.
Is het niet verstandiger om eerst eens in PHP te verdiepen, en over een (half) jaartje dit idee verder uit te werken als je meer ervaring hebt opgedaan?
Kijk ik heb nergens gezegd dat ik geen ervaring heb met PHP, maar ik kan het nog niet helemaal. Ik dacht dat ik door dit te vragen er meer mee bezig was en er hulp mee kon krijgen. Jasper bedankt ik ga er naar kijken