Beste dreamweaver gebruikers,

Ik ben al een tijdje een dreamweaver gebruiker, maar nu ben ik over gestapt naar Dreamweaver MX (7.0.1).

Ik ben bezig aan een website die verdeeld is in een tabel (geen frames) en in aantal cellen roep ik via php een andere pagina op.

Zodra ik de pagina opslaat dan herkent ie de pagina's en dan laat dreamweaver niet meer het php icoontje zien in de design areal maar de pagina. Hier kan ik nog wel mee leven, maar in de cel waar geen php wordt gebruik, maar gewoon platte tekst kan ik niets in veraderen of zien. Echter in de code zelf staat alles er nog.

(Ik kan alleen maar in de bovenste cel iets aanpassen, als ik met me muis naar ondere gaat dan verandert me muis in een rondje met streep erdoor).

Wie zou mij kunnen helpen?
Alle suggesties zijn welkom!

bedankt,
dana

Reageren