Door
niels schouten
op 01-10-2014 15:56
gewijzigd op 01-10-2014 20:36
2.386 views
Hallo,
Ik ben net begonnen met het leren van PHP. Maar ik weet niet waar ik wat moet plaatsen. Ik gebruik Zyro als webhosting.Heeft iemand tips? Je mag ook zeggen als ik een andere webhosting moet gebruiken!
Welkom op dit forum. Zou je allereerst willen beginnen met het omschrijven van je probleem in je titel en je bericht? Een titel is bedoelt om je topic samen te vatten, zodat de ervaren leden snel kunnen zien of ze de maker van een topic kunnen helpen of niet. ??? zegt helemaal niks (iedereen die hier een topic opent heeft een vraag).
Als je niet weet "wat je moet plaatsen" (het "waar" even weggedacht), dan betekend dat dus dat je eigenlijk nog niks weet van PHP. Dat is niet erg, want zo begint iedereen. Begin dan eerst eens met het lezen van een paar goede PHP tutorials en bedenk je dat het leren van PHP tijd vergt. Het leren van het Nederlands duurde je als baby jaren, het leren van PHP gaat gelukkig iets sneller, maar het proces is bijna gelijk aan het leren van een nieuwe taal. Ik raad je aan te beginnen met het lezen van de PHP beginnershandleiding. Lees 1 hoofdstuk per dag en probeer te oefenen met hetgeen je die dag geleerd hebt.
Succes met leren en mocht je gerichte en duidelijk vragen hebben staan we natuurlijk altijd open om ze te beantwoorden!
Als je echt alle vrijheid wilt hebben om website te maken, dan loont het zeker om eens HTML5 te leren, samen met CSS3. Met deze opmaaktalen kan je elk ontwerp maar maken die je wilt. PHP is dan een latere stap, als je HTML5 en CSS3 goed onder de knie hebt.
Met Zyro is het niet meer dan klikken en slepen, en qua interactie zit je ook zeer beperkt, als je denkt aan een gastenboek, simpel forumpje, of contactformulier.
Zelf programmeren en coderen biedt meer vrijheid en mogelijkheden dan een kant-en-klare websitebuilder die je in tiental minuten een volledige website wilt laten maken.
Is het een idee om WAMP of XAMPP te proberen. Hiermee maak je ahw een testomgeving om te programmeren, kost geheel niets biedt mogelijkheid te beginnen met scripten in PHP, MySQl en Apache.