een <div> in een <ul> is ongeldige HTML inderdaad. Dus zul je helemaal van de <ul> moeten afstappen en het helemaal in divs moeten maken. Iets wat overigens prima kan.
Frank, je weet niks van de content. Hoe kun je dan een uitspraak doen of je van de <ul> af mag stappen?
Een <div> in een <li> kan trouwens perfect (in een <ul> niet, maar daar vraagt de TS ook niet om).
Semantisch gezien zou een <article> element helemaal niet misstaan op deze plek, maar als je het toch graag zonder wil doen hier 2 technieken: http://jsbin.com/huqapo/1/watch
>> Heeft het voordelen om met <article> te werken?
In dit geval betreft het naar mijn idee een lijst met quick links naar enkele veel gebruikte pagina's in de website. Het bestaat uit een titel, thumbnail, introductie tekstje en een link. Dat duidt semantisch dus op een article en daarom zou ik ook aanraden hier in HTML een artikel van te maken (HTML is immers alleen het geven van semantische waarden aan plain text).