Goedemorgen,
Kan iemand mij helpen met volgende .
Thuis heb ik een NAS staan van QNAP deze werkt opzich perfect als webserver.
Nu wil ik graag op mijn computer(windows7) een netwerkschijf aanmaken waar ik dus een gedeelde folder op de qnap kan delen op meerdere computers.
Deze netwerkschijf wil ik ook extern benaderen zodat ik waar ik mijn laptop mee naar toe neem altijd bij de gedeelde bestanden kan.
als ik in windows een netwerkschijf toevoegd met mijn externe IP adres krijg ik de melding verkeerde pad .
nu heb ik ook netdrive geprobeerd (webdav) en dit werkt goed maar is maar 30 gratis met 1 licentie en wil er graag meer.
via FTP heb ik wel geprobeerd en dit werkt goed maar het nadeel is dat je altijd bestanden moet down en uploaden en niet direct kan bewerken dus daarom wil ik graag webdav gebruiken zodat bestanden altijd direct te bewerken zijn.
Iemand een idee hoe ik dus een netwerkschijf kan toevoegen in windows verkenner die naar mij nas gaat ?
alvast bedankt voor evt reacties
3.288 views