Ik probeer binnen Symfony 2 een google map te implementeren en heb daarvoor de bundle 'IvoryGoogleMapBundle' (https://github.com/egeloen/IvoryGoogleMapBundle) gevonden. Nu loop ik tegen een probleem aan maar kan in de documentatie hier niks over vinden.

Ik kan een dus een simpele map aanmaken alleen verdwijnt hij direct en krijg ik (in de console) de volgende melding:
https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/error-messages#missing-key-map-error

Nu lijkt het erop dat ik de apikey ergens moet neerzetten (wat logisch is). Ik kan alleen in de volledige bundle niks hierover vinden waar ik dit zou moeten declareren.

Heeft iemand hier ervaring mee?
Bedankt voor de response.
Deze is helaas alleen voor het geocoden. Als de map zelf wordt aangeroepen moet er ook een key worden meegegeven alleen ik kan nergens in de sourcecoden vinden waar dit daadwerkelijk gebeurt. Als ik dit eenmaal heb gevonden dan kan ik de key er denk ik gewoon after pasten.
Ik zou een andere bundle gaan gebruiken of iets zelf maken.
Deze bundle is wordt niet meer onderhouden. Dus als je naar Symfony 2.8 of 3 gaat zal je al problemen gaan ondervinden.
Na een beetje googlen (Website ligt plat, maar gelukkig hebben we google cache), kwam ik hier uit (Zie laatste comment) en hoef je dit enkel te doen, als het goed is. Remco heeft gelijk... het wordt inderdaad niet meer onderhouden, dus eigenlijk is het beter om deze bundle niet te gebruiken, tenzij je hem kan updaten voor Symfony 2/3.
Ben inderdaad ook tot de conclusie gekomen om zelf maar wat te maken. Maar het leek me handig om gewoon een simpele bundle te gebruiken. Het wiel opnieuw uitvinden is niet mijn ding :).

Bedankt in ieder geval ik ga verder!

Reageren