Wie wil er naar mijn site kijken? www.lichtobjecten.nl
Ben aan het brainstormen over nieuw ontwerp en wil fouten van deze site niet meer maken. Lees me ook helemaal suf over PHP en begin er ietsje van te begrijpen, dus vandaar dat het bestelfomulier nog niet oke is, maar daar wordt dus hard aan gewerkt.
Hoi Jan,
Bedankt voor je tips. Heb een en ander veranderd ondertussen. (foto is van mij vader, vond ik zo leuk, maar het moet natuurlijk wel functioneel zijn).
Wat is MMN? Wanneer je met de muis over de plaatjes boven gaat, verschijnt er tekst, bv 'kinderlampen'. Althans zo heb ik het gemaakt en op mijn computer zie ik dat ook. Jij blijkbaar niet. Komt dat door MMN en hoe kom ik van dat mysterie af?
Binnenkort ga ik met het centreren aan de slag.
(De onderwerpen van de site zijn trouwens mijn eigen creaties.)
Bij mij verschijnt er geen tekst als ik met de muis over de plaatjes ga. Er verschijnt wel iets in de statusbalk. Ik surf trouwens met FireFox en niet met Internet Explorer.
Als ik je site bezoek met IE zie ik inderdaad wèl tekstjes. Ik denk dat FireFox anders omgaat met je mouseover-scripts of zo. Behalve een alt in de <img> tags zou het misschien helpen als je ook een title in de <a> tags zet.
Ik sluit me aan bij Jan. Een bezoeker moet eerst z'n muis even op het plaatje bovenin houden om te zien waar de link mee te maken heeft.
Misschien een idee om iets met Javascript te doen, zodat je onderin de statusbalk het onderwerp van de link ziet?
Maar goed, verder ziet de site er gelikt uit, dus ik denk dat je met jouw creativiteit wel iets kunt verzinnen! :)