hoi, ik ben bezig met een simpel optel systeem in excel wat werkt met een barcode scanner, ik heb nu dat als je het product scant je het product in een tabel te zien krijgt met ernaast de prijs het is nu alleen de bedoeling dat als ik nog een product scan het een regel eronder komt, ik maak nu gebruik van de functie verticaal zoeken.
zou iemand weten of ik op de goede weg ben en wat ik moet aanpassen zodat de 2e keer dat ik scan het automatisch een regel lager komt te staan.

alvast bedankt.
Automatisch een regel lager? Simpel genoeg, laat de scanner een enter invoegen na elke scan. Bij de meeste drivers is dat standaard. Maar zonder precies te weten wat je probeert en wat je ingesteld hebt is net als kijken in een kristallen bol. Voor wij stervelingen doet dat niet bijster veel.

Reageren