K
Kalle P
02-04-2006 01:27
gewijzigd op 02-04-2006 01:29
Link gekopieerd
haha ja ik weet dat er superveel fouten inzitten.. maarja.. ik krijg ze wel in elke browser/verkenner goed op m'n scherm dus ik ga er niet veel op in.
Ik ben nog aan het leren om met div's te werken, ik weet nog niet precies hoe dat helemaal in elkaar zit en ben dat nog aan het leren.
Bedankt voor het commentaar en ik zal er eens naar kijken:)
Link gekopieerd
Je hebt op veel sites informatie hoe je kunt zien hoe je sites met div maakt. De opmaak neem je over en hatsee... oswd.org is een vb van vele. Je kan ook tuts zoeken, maar die geven ook een vb van een site. In 3 kolommen of 2 met een top en een bottom, zoals jij hebt.
Link gekopieerd
Het is zo stil op phphulp.
Link gekopieerd
C
CB2thephp
02-04-2006 03:06
gewijzigd op 02-04-2006 03:07
Ach ze zullen wel allemaal bijkomen van 1 april. Je wordt soms moe van de grappen.
Link gekopieerd
Ik was het al vergeten tot dat rtl 4 nieuws kwam om half 12 met domme grappen. Ga zo pitten moet morgen voetballen.
Link gekopieerd
C
CB2thephp
02-04-2006 03:10
gewijzigd op 02-04-2006 03:11
Kalle wat zit jij nu zo al te doen. Ik zit een beetje te runescapen/scripten/muziek/forum posten te gelijk.
Kalle
Weltrusten
Link gekopieerd
Ik ben nu helemaal alleen. Ach na ja uitloggen dan, maar. Tot morgen dan maar.
Link gekopieerd
You are not alone. Me and Kalle are still online. :)
Link gekopieerd