kun je met php en mysql een eigen radi maken?
Wat bedoel je?
iets meer uitleg graag
Nee. Wel de database erachter maar niet het uiteindelijke uitzendgedeelte.
je moet dan met een stream gaan werken dat een .asx bestandje is maar hoe dat werkt weet ik niet kijk anders even bij www.nederland.fm hoe hun het daar doen voor het afspelen je moet in iedergeval naar een .asx verwijzen.

ik heb het even opgezocht maar dan moet je met java(script) gaan werken omdat je dan clientside bezig bent en niet serverside zoals php.


p.s: heb je ook al gedacht aan de bandbreedte die je nodig gaat hebben voor je stream.
Zo'n persoontje uit mijn klas had een soort "radio" siteje gemaakt. Ik zal nog eens aan hem vragen wat dat nou voor een site was. :D
ik heb het idee dat steven te snel dingen wil gaan doen die eigenlijk nog te hoog gegrepen zijn voor hem.
Als je wilt werken met het windows media formaat zou je moeten kijken naar windows media encoder. Die is gratis te downloaden daar. Met winamp zou je bij shoutcast moeten kijken.

Daar komt verder geen php, mysql of javascript aan te pas...

Wel is het handig om een streaming server te hebben. Xs4all bied zijn leden er eentje aan zodat een oneindig aantal xs4all luisteraars kunnen luisteren en 5 luisteraars van buitenaf.
is er ook een tutorial met vibe streaming?

Reageren