Hallo,

Ik wil even een 'klacht' indienen over de laatste 3 scripts die vandaag (/ gister) geplaatst zijn...

Marnix heeft 3 scripts geplaatst en beweert dat hij deze zelf geschreven heeft.

Als wij even goed meekijken:

Kop of munt
PHPhulp: http://www.phphulp.nl/php/scripts/1/661/
Orginele script: Door MobyGod @ http://www.wmcity.nl/scripts.php?actie=bekijk&id=1382

Raad het getal
PHPhulp: http://www.phphulp.nl/php/scripts/1/663/
Orginele script: Niels v R. @ http://www.webscripters.nl/scripts/script.php?id=133

Steen, papier, schaar!
PHPhulp: http://www.phphulp.nl/php/scripts/1/664/
Orginele script: Vincent@web @ http://www.wmcity.nl/scripts.php?actie=bekijk&id=817

Ben ik hier nou de enigste die zich boos maakt over het feit dat Marnix wordt 'gecomplimenteerd' met het feit dat hij o-zo-goeie scripts maakt, terwijl hij ze gewoon van andere sites ript, hier plaatst en dan net doet alsof zijn broers er aan hebben mee geholpen? Om over de bronvermelding, copyright-gezeur enzo nog maar niet te spreken...

Ik vind niet dat iemand die doet alsof ie verstand heeft van PHP (Wat ie misschien vast wel heeft, maar niet laat blijken), zomaar PHP Scripts moet gaan posten zonder bronvermelding.

Hopelijk zijn er meer mensen het met mij eens, anders daalt het niveau hier nog.. en dat moeten we niet hebbe =S
Verzoek aan de moderators: Flikker de genoemde scripts even met een grote boog in de afvalbak. Of maak in elk geval duidelijk dat Marnix dit niet heeft geschreven. Daar is hij niet toe in staat.

Wat jullie met vriend Marnix doen, moeten jullie zelf weten, maar een ban (al dan niet tijdelijk) lijkt mij op zijn plaats.
Echt veel steun zal hij hier toch niet meer krijgen ^^
Ik dacht al.. toen hij poste:

En ik doe nog maar 4 dagen PHP (Nu inmiddels al 5)

Ik vind dit erg triest... en ik kon het me al niet voorstellen...
Scripts worden zo verwijderd. PM naar persoon in kweste gestuurd + melding op mod forum.

Zelf vind ik het niet kunnen.
*Schouder klopje aan Stefan omdat hij goed werk vericht heeft.*
Gelijk heb je Stefan, dit soort onzin moet niet meer voorkomen. phphulp is een goeie, leuke site om php te leren. Door dit soort dingen zullen degene die nieuw zijn op deze site een hele verkeerde indruk krijgen van phphulp.
Ach, als je gewoon een beetje goed oplet, zie je dat zijn gedrag nogal raar is.. (Toen b.v. met raad het getal, hij weet niet eens wat een cookie via url opvragen is... is ook al zo vaag..)
ban lost niets op denk ik ... al mag het hem wel goed duielijk gemaakt worden, een andere account en niemand zou het weten ... maajah
Jasper, dat zou ik zo snel nog niet weten. Controleren doen we toch nog wel voorlopig, zeker na de afgelopen 3 scripts. Gedrag zoals van Marnix valt snel genoeg op.
@stefan
Toch hebben er zeer veel mensen over gekeken. Maar het doed mij een groot plezier dat de script gecontroleerd worden. Ik zou het ook niet bepaald tof vinden moest ik hier één van mijn script tegenkomen gepost door iemand anders, of op een andere website. Niemand niet hoop ik!

Reageren