Heb hier XAMPP 1.5... draaien, apache werkt helemaal.

Maar nu wil ik met MySQL gaan werken, ik kan via phpadmin gewoon tabellen aanmaken enzo, maar ik kan er geen verbinding naar toe maken, kan iemand mij vertellen waar dit aan kan liggen?

Hier staat een voorbeeld wat ik nu krijg:

http://www.detrivia.nl/bierens < Als je op aanmeld duwt
Bierens schreef op 18.12.2006 18:18
Frank eigenlijk gaat het daar nog niet om :)

Ik weet dat ik heel de foutafhandeling en alles nog toe moet voegen... maar wil eerst deze query werkend krijgen, maar ik heb echt al vanalles geprobeerd..

Hier staat een test:

http://www.detrivia.nl/bierens <<< Als je bij Aanmeld jezelf aan probeert te melden
Dit snap ik dus niet: Je hebt problemen met je script, maar foutafhandeling e.d. ga je pas toevoegen wanneer je script werkt.

Wanneer alles goed werkt, heb je geen foutafhandeling meer nodig! Helaas is dit een utopie omdat er altijd wat fout kan gaan, maar het mag duidelijk zijn dat je juist nú zit te springen om foutafhandeling. Ga dat dan ook zo snel mogelijk inbouwen, je hoort daar eigenlijk mee te beginnen. Het scheelt je namelijk een hele hoop ellende met debuggen.
Nou die foutafhandeling heb ik er wel in zitten met mysqlerror enzo.. maar dacht dat jij het over de rest van het script had :)

Reageren