Mja, als het zo is zal heus niet alle porno naar .xxx domeinen verplaatsen. Scholen moeten dan nog steeds een blacklist achtig systeem gebruiken. Ik vind de toegevoegde domeinen van de laatste tijd (op .eu na) grote onzin. Wat voegt .info nou toe?

Het is prima zoals het is. Enige reden om meerdere extensies te verschaffen is omdat de icann en andere potentiele uitbaters en financieel belang bij hebben.
Tja ene kant, vind ik het wel goed, andere kant niet...
Maarja, heb ik wellicht weer nieuwe domeinnamen die ik kan verkopen :-)
.xxx had ik nog niet in mijn verzameling ;-)
Maar ben bang dat de prijs er wel hoog van zal zijn waardoor de houders van de pornosites het lang niet allemaal kopen!
[edit]
Precies Arend :)
.eu is goed maar rest voegt niet veel toe...
Maarja, we zien wel wat er van gaat komen :)
[/edit]
perongeluk op bijv. school

perongeluk :D
lol
Hoe kan niet per ongeluk? We zijn nog lang niet zo ver dat er wordt gezegd dat pornosites alleen zijn toegestaan op .xxx-domeinen. Dat zou tegen de werking van het vrije web in zijn, en ik denk ook niet dat dat in de huidige opzet haalbaar zal zijn.

Ik vraag me af hoeveel gebruik er van gemaakt zal gaan worden... Ach ja, ze herkennen tenminste nu dat een deel van internet porno is. Eerder stemde het Amerikaanse congres tegen zo'n domein.
Njah het is wel beter. Een klein kind zal sneller .nl of .com in tikken dan .xxx

Maar dan moeten ze natuurlijk niet geilewijfe.nl en de .xxx versie hebben.. dan is het totaal nutteloos.
Ideaal voor het filteren op adressen en ook makkelijk bij het gericht zoeken naar sex-sites.. Wanneer krijgen we een ".kids" ofzo? Voor kind-vriendelijke websites :)
Chef: xxx is veel makkelijker te typen dan .com of .nl ;)

Pholeron: en .teenagers voor tieners
.midlifecrises voor mensen die in een midlife crises zitten
.depressie voor depressieve mensen
.antidepressie voor mensen die niet tegen depressie kunnen.

Goed, ik kan nog wel even doorgaan ;)
perongeluk gaat makkelijker als je denkt hoor :S
wij moesten voor school een python programma maken...
dus net als www.php.com gingen wij maar naar (... verwijderd ...) ..
maar daar stond toch echt iets heel anders
Arend schreef op 08.01.2007 16:29

Pholeron: en .teenagers voor tieners
.midlifecrises voor mensen die in een midlife crises zitten
.depressie voor depressieve mensen
.antidepressie voor mensen die niet tegen depressie kunnen.


Doe mij maar een:

.chef of .leo


Edit Omg.. dikke porn site (die link van Nico)

Reageren