ik gebruik macromedia dreamweaver voor het maken van mijn site en heb de functie log in en log out aangezet. Dan is het namelijk zo dat wanneer je een bestand aan het editten bent dan komt er in dezelfde map op de server eenzelfde bestand bij met .lck als extensie (vb. index.php tijdens editten komt dan het bestand index.php.lck erbij). nu is mijn vraag of in de pagina index.php kan opsgespoord worden of het bestand index.php.lck aanwezig is in de directory en zoja dan automatisch doorlinkt naar de pagina underconstruction.php . Is dit mogelijk? Alvast bedankt! ;-)
Eum ja dat kan maar is dat niet gevaarlijk dat dat bestand op jes erver staad, kunnen ze je bron dan niet zien ??
Hoe dan ook zo doe je het :
<?php
if(file_exists($_SERVER['PHP_SELF'].'lck')){
header('Location: underconstruction.php');
}
?>
kheb het niet getest maar moet werken ...
ok bedankt ik zal het straks effe teste en ik laat je weten of het werkt of niet
ik denk dat het zo goed is hoor. Dat is wel leuk alleen ik gebruik die functie niet in dreamweaver. Vind ik klote
<?php
if(file_exists('index.php.LCK'))
{header('Location: under_construction.php');}
?>
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/hipska.mybesthost.com/test.php:1) in /home/www/hipska.mybesthost.com/test.php on line 3

Wat doe ik mis? en kan dit niet beter met iets zoals location.href?
{header(\'Location: under_construction.php\');}


Mss eerst eens opzoeken welke " je nu wel of niet moet escapen?? ' moet niet eens escaped, en al zeker niet overal...
Rafael schreef op 05.11.2004 15:32

Mss eerst eens opzoeken welke " je nu wel of niet moet escapen?? ' moet niet eens escaped, en al zeker niet overal...

Hoe bedoel je?
Nvm... Sorry... Lag blijkbaar aan een error in het forum..

M'n posts mogen deleted worden door een admin... Sorry ;)
@Hipska:
De errors krijg je omdat header(); altijd vanboven in je document moet staan, voor al de andere output... Een andere oplossing is een meta tag, of javascript, maar das niet aan te raden :)
Rafael schreef op 05.11.2004 15:40
@Hipska:
De errors krijg je omdat header(); altijd vanboven in je document moet staan, voor al de andere output... Een andere oplossing is een meta tag, of javascript, maar das niet aan te raden :)

Dus ergens tussen <head> en </head> al ik het goed begrijp?
@Hipska:
Neen, boven alles, boven <html> als je dat beter begrijpt... Er mag geen output boven staan ;)

Reageren