Ik wil een webradio maken (zoals www.trackfm.nl). Na wat googlen heb ik wel wat gevonden, maar dan moet degene die het wil beluisteren winamp hebben. En ik wil juist dat je het gewoon met de player die de gebruiker als normaal heeft ingesteld kunnen afspelen.
how hier kan ik je wel mee helpen maar dan moet je eve mijn msn teoveogen [email protected] dat is weer mijn gebied want je moet een bestand maken met c++ zodat het in windows media player kan
zodat het ook in media player kan maar zenden gaat via wat je zij ja
misschien is het iets om een macromedia server op te zetten dan kun je dmv flash laten luisteren in een soort youtube player. Daarnaast kun je natuurlijk ook een shoutcast enzo bij aanzetten.
Ik wil gewoon een soort webradio (GEEN SHOUTCAST!!! Want dat loopt bij mij de hele tijd vast) net zoals Track FM, en dat je het kan afspelen zoals www.trackfm.nl/webplayer
Ik heb wel iets gehoord van windows media encoder dat het daarmee kan, en nu is het hier weer gezegd.
Maar hoe maak je nou zoiets?
P.S.
Dit hoort niet bij mijn andere stream-topic (die gaat over beeld)