Hi,
Ik zoek een scriptje waarbij je een inlog systeem hebt (heb ik al) en dat je als je ingelogd bent een profiel (van jou) kan wijzigen.
Nu wil ik het zo maken dat je in je profiel OOK kan instellen welke layout je wilt...
Weet iemand hoe ik dit moet aanpakken?

MVG,
///\\\///iek
Hmz.. big question.. heb wel id\'s kunnen krijgen via een script.. maar layouts erbij = te moelijk op het moment voor mij???
Voor lay-outs heb je misschien iets aan deze FAQ. Gebruik dan meerdere .htm(l) bestanden die je per user uit de DB haalt.

Elwin
Lay-outs hoor je eigenlijk via stylesheets te regelen. Je kunt denk ik het beste een aantal standaard layouts maken en die style1.css t/m style10.css ofzo noemen. En dan opslaan welk stylesheet de gebruiker geladen wil hebben en die dan openen als die gebruiker ingelogd is.
iets van:

<?php
//hier mysql connect

//hier systeem dat kijkt of je ingelod bent
echo "welkom bij je profiel";
echo "hier een paar radiobuttons met text";
//en hier schrijft hij dat dan in de database

?>

alleen hoe maak ik dan dat hij in de database schrijft, ik bedoel je moet dan zorgen dat hij in de tabellen schrijft alleen ik ben een echte SQL n00b dus.. kan iemand mij daarmee helpen?

mvg,

///\\\///iek
wat is een record?
Wel, als je eerst een steentje 3m gooit, en daarna 5m, dan heb je je persoonlijke record gebroken...
of iets wat jij net deed, het record van domheid verbreken :P
grappig...

Reageren