Heb zo net even om te testen FF als standaart browser ingesteld . Maar nu vind ik niet hoe ik IE terug als standaard brower kan instellen. Dit wil ik weten omdat als FF mij niet bevalt ik gewoon terug kan over schakelen.
als je ie6 hebt kan je bij internet opties, programmas ofso een vinkje aanzetten dat ie moet checken of hij standaard is.
Bij ie7 weet ik niet, daar heb ik vanmiddag me rot naar gezocht
Overigens doet dat er niet eens zo heel veel toe; 4/5 van je klanten surft er mee, dus heb je te zorgen dat je website werkt in minimaal IE6 en IE7
Nou... ik zou voor de rest (die FF gebruikt i.p.v. IE) toch geen eten willen koken hoor.. :)
Firefox staat toch echt al op ruim 35% als het om gebruik gaat. Bijna al twee keer zo veel als 1/5... :) Maar nog steeds wel 20% minder dan IE (6 en 7), jammer genoeg.
Maar je hebt gelijk.. :) Je hebt er gewoon rekening mee te houden. Maar dat heb je wel met meer, neem bijvoorbeeld screenreaders en dat is nog een kleinere groep.
IE7 is inderdaad beter dan ie6 maar ik heb nu de laatste dagen dat ik met FF beetje surf ondervonden dat dit gewoon chiller werkt.
En zoals jan zegt je moet er inderdaad rekening mee houden omdat het grootste deel nog altijd met IE surft . Je moet zeker zijn dat het in IE6 en IE7 wekrt , er zijn natuurlijk nog andere browers maar ik neem het nu onder FF en IE .
Ik gebruik het allebei. Ik vind IE goed door z`n eenvoudigheid, en FF door z`n uitgebreidheid. Meestal gebruik ik IE, omdat FF zo langzaam opstart, maar FF is uiteindelijk wel beter, als het eemaal draait.