Ziet er goed uit maar als je met je muis over die knoppen gaat dan word de rand blauw maar toch zie ik nog stukjes wit aan de zijkant.
ik vind je font niet zo mooi, en links heb je pagina mooi over lopend in die witte vierkantjes maar rechts niet daar gaan die witte vierkantjes over het midden plaatje heen. en wat is dat grijze vierkantje rechts onder die scroll bar in het midden en aan de gespiegelde kant daarvan?
een 6 maar als je alles nog ff goed bijwerkt dan word dat wel een 8 :)
Kvin um wel mooi, maarja, het kan altijd beter.
- De rand om de link is net helemaal netjes
- Het onderste plaatje is nogal vaag
- Er zitten aan de onderkant een aantal foutjes in de layout ( gaten! )
7.5 uit 10.
Dit viel me op:
Wat is een LAN - Party?-
Een LAN-party is een grote of kleine (of grote )bijeenkomst
Fouten aan de onderkant zoals Mitch zegt,
en een opmerking op je menu...
Het enige dat je doet, is een rollover effect, kan je beter doen met 2 afbeeldingen... Omdat je nu kans maakt dat mensen zonder flash plugin, niets op je site kunnen.... :)
@DaeDaluz
stukjes wit aan de zijkant, klopt, was te lui om dat op te lossen ;) Had wel andere dingen te doen :P
Die grijze vierkantjes, ja, daar heb ik niet voor gekozen, geen flauw idee hoe die erin komen.
En sterker nog, hoe ik ze eruit kan halen.. Maar je hebt gelijk, is niet zo netjes he?
@mitch
- onderste plaatje vaag, klopt. wil het beetje mysterieus houden ;)
- gaten in onderkant. de grijze vakjes. Yep.
maar hoe krij g ik ze eruit dus :S
- grote of kleine ( of grote ) hahahhaha foutje !
gelijk gewijzigd :P
@rafael
2 afbeeldingen.. hmm ja, zou kunnen, maar de mensen die flash niet hebben, krijgen automatisch de optie de plugin te downloaden! Toch?
- ( wat is jou cijfer ;) )
Matthijs: Kan best, maar of de mensen het ook gaan downloaden, is een ander deel.. Ik zou eerder de site sluiten... De website moet aanpassen aan de gebruiker, de gebruiker niet aan de website... :)
Die grijze vierkantjes, ja, daar heb ik niet voor gekozen, geen flauw idee hoe die erin komen.
En sterker nog, hoe ik ze eruit kan halen.. Maar je hebt gelijk, is niet zo netjes he?
is dat niet bg_3.jpg want als ik doe show background image dan krijg ik die te zien :)
Ik krijg bij een pagina de error:
[ Waarschuwing [x] ]
De verwijzingslimiet voor deze URL is overschreden. Niet in staat de verzochte pagina te bezoeken.
Dit kan veroorzaakt worden door geblokkeerde cookies.
Geen cookies geblokt, pagina is lan-party's..
Je gebruikt een i-frame maar je blijft reloaden?.. beetje onzin vind ik, doe het dan goed.. met <a href="" target="iframename"></iframe> scheelt laadtijd..
Zelfde foutmelding als Jorik. Dat is met Firefox 1.0. Met IE 6.0 krijg ik geen foutmelding, maar ook geen pagina.
Erg lelijk dat ik in het 'hoofdscherm' moet scrollen en in het inline-frame.
(en ga niet zeggen dat het door mijn resolutie komt, die staat prachtig op 1024*768 aan de buitenkant. Heal to the Web Develpoer Toolbar!)