Ik krijg geregeld spam... Hieronder het bericht :(
hello
how are you today i hope that every things is ok
with
you as is my pleassure to contact you after viewing
your profile in love www.phphulp.nl/
really interest me in having communication with you
ifyou will have the desire with me so that we can
get to
know each other better and see what happened in
future.
i will be very happy if you can write me through my
email for easiest communication and to know all
about
each other here is my email
([email protected]) i will be waiting to
hear from you as i wish you all the best for your
day.
yours new friend.
jane
Dit bericht is verstuurd door:
Naam: calista
E-mail adres: [email protected]
IP adres: 41.208.152.31
Verstuurd op: 22.05.2008 10:39
=========================================================
Dit bericht is verzonden via www.phphulp.nl. Jou e-mail adres is bij het verzenden
niet bekend gemaakt. Deze wordt pas bekend nadat jij een e-mail hebt terug gestuurd.
Stuur je geen e-mail terug, dan zal je e-mail adres niet bekend worden bij de gene die
deze e-mail heeft verstuurd.
PHPhulp heeft op geen enkele wijze invloed op de inhoud van deze e-mail. PHPhulp is
daarom ook niet aansprakelijk voor de inhoud. Mocht het zo zijn dat deze e-mail niet
op zijn plaats is, dan kun je deze doorsturen naar [email protected] met daarbij een korte
situatie beschrijving.
Ik hoop dat dit niet vaker gaat gebeuren :(
?Onbekende gebruiker
22-05-2008 12:00
wes schreef op 22.05.2008 11:54
Best eng zonder pixels, maar daar wen je snel aan!
Aldus de man met 6000+ berichten ;)
Ik snap niet dat iedereen zo negatief is over Hyves. Ik heb overigens geen hyves (meer), omdat ik er toch niets meer deed, maar ik kan mij best voorstellen dat het leuk gevonden wordt. Niet iedereen heeft het streven om de meeste vrienden te hebben, dat is stoer op de middelbare school, maar daarna geeft niemand daar meer om.. Het is net als via msn of e-mail, dat je elkaar berichtjes kan sturen of vakantiefoto's van iemand kan bekijken.
Ja, dat kan ook in het echt ja... Maar het internet is gewoon handiger en makkelijker. Jullie mailen/msn'en waarschijnlijk ook allemaal flink wat af, terwijl je ook langs kan gaan of kan bellen of een brief kan sturen :P
Dus wat je wil zeggen is dat je gewoon te lui bent om bij iemand langs te gaan? Zeg dat dan meteen.
edit: 6000 posts heeft welke invloed op deze discussie? Ik post hier een boel dus ik ben een hyvert? Als je goed kijkt zijn daar ongeveer 50 posts van na 6 uur, savonds doe ik andere dingen, en niet phphulp, hyves of whatever pc related meuk dan ook.
Ja, want dat heeft lekker veel met elkaar te maken.
Gossie Jan (Koehoorn), wat moet jij weinig vrienden hebben zeg...
Hyves meer background info? Ja wat mensen over zichzelf vertellen, want dat is uiteraard altijd de complete waarheid. Niemand liegt om zichzelf beter voor te doen ofzo
Normaal doen is een optie toch? Ik kan je zo vertellen dat deze onzin over wes schrijven echt niks uithaald en hij gewoon lachend achter z'n computer dit aan 't lezen is.
Maar zoiezo, het is PHP forum, je bent hier dus met php bezig of phphulp gerelateerde zaken zoals dit topic. Niet over het aantal real life vrienden van iemand!
Normaal doen is een optie toch? Ik kan je zo vertellen dat deze onzin over wes schrijven echt niks uithaald en hij gewoon lachend achter z'n computer dit aan 't lezen is.
Maar zoiezo, het is PHP forum, je bent hier dus met php bezig of phphulp gerelateerde zaken zoals dit topic. Niet over het aantal real life vrienden van iemand!
Pff, doe alsjeblieft normaal!
Kijk , daar heb je wat aan :) En spot on!
Om maar met wijze woorden deze discussie af te sluiten: