Wie heeft hem? Heb je de 8 GB versie of de 16 GB versie? Als je de 16 GB hebt heb je dan wit of zwart? Wat vind je er van?

Ok ik begin maar:

Ja ik heb een iPhone 3G, ik heb de 8 GB versie en ik vind hem gewoon geweldig!
Ik blijf nog even bij mijn iPhone 2G met 16Gb!
Heb je die uit Amerika?
Ik mag hem ophalen bij de MacMe hier in Leeuwarden. Hij ligt op mij te wachten, en ik op hem. Oooh iPhone, Where Art Thou?

:P

16 gyg zwart overigens, en hij moet mijn Chocolate & iPod Touch gaan vervangen
Ok, was er een lange wachtlijst ? :P

Ik kwam bij de BelCompany en ze hadden er nog één liggen :P
Heb de 8Gb, had ook de laatste :P (Zwijndrecht, T-Mobile shop)
En hoeveel van de 10.000 functies gebruiken jullie nou écht?
Hij heeft niet eens zoveel functies. Ik mis echt de mogelijkheid om een soort van lijstjes mee te nemen (bijvoorbeeld een lijstje met alle cd singles die ik thuis heb, zodat ik kan controleren of ik dat specifieke singletje al had of nog niet)

Meest gebruikte features: SMS, Mail.app, Shazam en Buienradar en Twitter (met foto's en gps :D). En natuurlijk de iPod-functie.

En wat mis ik: Last.fm, want die staat alleen in de Amerikaanse store.., een soort ariva/ns reisplanner en dus die lijstjes.
@jelmer: over dat lijstje waar je dingen kan afstrepen, in de app store staan wel een paar apps voor van die lijstjes, bijv. "shoppinglist" maar ik denk niet dat dat is wat je zoekt.

Ik heb dit bericht verstuurd vanuit mijn hotelkamer in Singapore met mijn iPhone :D
Ik heb een iPod Touch, fijn ding, maar m'n telefoon is al zo'n 20 jaar oud en abonnement (sim-only) loopt binnenkort af, dus misschien dat ik heb even ga halen, dan verkoop ik m'n iPod.

Btw, ik heb een nieuw speeltje, een externe HDD van 1 TB, das toch wel mooi hoor, maar 1 TB is ook wel weer weinig, staat al voor bijna 600 gig vol. K heb nu in totaal 1,5 TB :)

Of toch wacht ik even: http://tweakers.net/nieuws/54834/nieuwe-iphone-3gs-vertonen-haarscheurtjes.html
Als je hem maar niet van iphonehelpdesk.nl haalt. Ik dacht er over om daar een te kopen, maar afgelopen week was in het nieuws dat het oplichters zijn..

Btw, ik heb een nieuw speeltje, een externe HDD van 1 TB, das toch wel mooi hoor, maar 1 TB is ook wel weer weinig, staat al voor bijna 600 gig vol. K heb nu in totaal 1,5 TB :)
Jezus.. Hoe krijg je het in godsnaam vol? Hoeveel GB aan porno en geweld is dat wel niet?

Reageren